Ana Sayfa Lazer Makinaları
Laser Işığın gücü

TRUMPF lazer teknolojileri

Lazer ışını aslında çok fonksiyonlu bir takımdır. İş parçasının geometrisi ne olursa olsun lazer ışını ile bu geometri üzerinde herşeyi yapmak mümkündür.

Lazer teknolojisi olmayan sac işleme tezgahları yapmak günümüzde düşünülemez hale gelmiştir. Lazer teknolojisinin gücü onun, kalın olsun ince olsun, çok geniş bir malzeme yelpazesinde kullanılabilmesinde yatmaktadır. Kenar konturları lazer teknolojisi ile kesilmiş iş parçaları en yüksek kalite ve ölçü speklerinde montaja hazır halde çıkmakta ve ilave bir operasyon gerektirmemektedir,  ki bu da imalat temin sürelerinin kısaltılması için büyük bir avantajdır.

Lazer kaynağında ise asıl büyük fayda, yüksek kaynak hızları ve mükemmel homojenlikte dar, derin bir kaynak dikişinden gelmektedir. Ayrıca kaynak edilen parçalardaki minimum bozulma lazer kaynağı teknolojisini rakipsiz kılmaktadır.

2D Laser

 

3D Laser

 

Yenilikçi teknolojiler

2D Lazer Makinaları

 

3D Lazer Makinaları

 

Yenilikçi Teknolojiler


 

 

 
Reklam
Telif Hakkı © 2017 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında bir özgür yazılımdır.
 
logo_KBS_JAS.jpg

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası

Haberler

MAKTEK Avrasya 2014
MAKTEK Avrasya 2014 Logo

Teşekkür
14-19 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş olan MAKTEK Avrasya 2014 fuarında 7. hol 723 no.lu standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdınız. Yüksek kalite ve üretkenlikteki TRUMPF ürünlerine ilginiz için teşekkür ederiz.

Fuar standımızdan görüntüler için tıklayınız.