Ana Sayfa Lazer Makinaları
Laser Işığın gücü

TRUMPF lazer teknolojileri

Lazer ışını aslında çok fonksiyonlu bir takımdır. İş parçasının geometrisi ne olursa olsun lazer ışını ile bu geometri üzerinde herşeyi yapmak mümkündür.

Lazer teknolojisi olmayan sac işleme tezgahları yapmak günümüzde düşünülemez hale gelmiştir. Lazer teknolojisinin gücü onun, kalın olsun ince olsun, çok geniş bir malzeme yelpazesinde kullanılabilmesinde yatmaktadır. Kenar konturları lazer teknolojisi ile kesilmiş iş parçaları en yüksek kalite ve ölçü speklerinde montaja hazır halde çıkmakta ve ilave bir operasyon gerektirmemektedir,  ki bu da imalat temin sürelerinin kısaltılması için büyük bir avantajdır.

Lazer kaynağında ise asıl büyük fayda, yüksek kaynak hızları ve mükemmel homojenlikte dar, derin bir kaynak dikişinden gelmektedir. Ayrıca kaynak edilen parçalardaki minimum bozulma lazer kaynağı teknolojisini rakipsiz kılmaktadır.

2D Laser


3D Laser


Yenilikçi teknolojiler

2D Lazer Makinaları


3D Lazer Makinaları


Yenilikçi Teknolojiler

 
Reklam
Telif Hakkı © 2014 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında bir özgür yazılımdır.
 
logo_KBS_JAS.jpg

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası

Haberler

MAKTEK Avrasya 2014
MAKTEK Avrasya 2014 Logo

Teşekkür
14-19 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş olan MAKTEK Avrasya 2014 fuarında 7. hol 723 no.lu standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdınız. Yüksek kalite ve üretkenlikteki TRUMPF ürünlerine ilginiz için teşekkür ederiz.

Fuar standımızdan görüntüler için tıklayınız.

 


 

Şirket Haberleri
Nevi Değişikliği
Şirketimiz 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun 180 ilâ 190. maddeleri uyarınca nev'i değişikliği yoluyla Limited Şirket statüsünden Anonim Şirket statüsüne dönüşmüştür.

Adı geçen kanunun 180. maddesi gereği, bir şirket hukuki şeklini değiştirebilir ve yeni türe dönüştürülen şirket eskisinin devamıdır.

Bu dönüşüm esnasında Şirketimiz faaliyet alanında, sermayesinde, ortaklık yapısında, aktif ve pasifinde bir değişiklik olmamış, Limited Şirket tüm aktifi ve pasifi ile Anonim Şirket'e intikal etmiş bununla beraber Şirketimizin yöneticilerine ve sorumlularına verdiği temsil ve ilzam yetkileri ile siz müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha hızlı, etkin ve profesyonel hizmet verir hale dönüşmesi hedeflenmiştir.

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza saygı ile duyurulur.